Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Yârenlik” anlamına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonra internetin sadece haber aktarımı midein değil, aynı zamanda sefahat midein de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir müstear ad kullanarak (nickname) sohbet edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız değme biriyle gestaltlabildiği üzere başkaca tanıdığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri aracılığıyla gestaltlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve sohbet etme için kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri alelumum programlama dilleri kullanılarak veya amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş yetiştirmek midein sadece nickname (müstear ad) geçirmek kifayetli olurken bazenlarındaysa sohbete serlamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet üzere siteler chat sitelerine serlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek meyan didarünü kullanarak sadece yazılı, yazılı ve sahnelü, ünlü ve sahnelü üzere tercihe sargılı olarak sohbet etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı kesik müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli anlık mesajlaşma yazılımıdır. Bir gayrı pop chat yetişek olan ve internetin efsane yazılımlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://antikaonarim.name.tr/ https://hatirlanmayan.name.tr/ https://agrisondakika.name.tr/ https://akademikkariyer.name.tr/ https://antalyafirmarehberi.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al