Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza sürekli giriş yapan ve kovuşturulma eden biriyseniz, örneğin 2 ruz önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çhileındığını belirleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir denetleme de arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturulma eden yakınlarımızdan denetleme sağlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere kovuşturulma ettiği kişsonra gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoğunlukla kullanıcı adınızı değdavranıştirmektedir, saldırganların sizin hesabınız karınin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun mirlıca sebepleri şunlardır:

E-mail adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz sahte e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran sahte maillerdir. Tetik bakıldığında web adres kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde alan yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Izlemçi arttırmak karınin kullanılan web siteleri evet da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoğunlukla Instagram angajmansı istediği karınin şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir kişi şifrenizi ççekmek karınin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize mütecaviz “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun karınin de şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişuygun farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Nite Aptal Karşıır?
Instagram hesabı çhileınan evet da hacklenen zevat karınin ne yazık ki çok bir küme teknik bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok bir küme bindi sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diye aslında sair kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Formül: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama angajmansı almaya çhileışın. şayet şifre sıfırlama angajmansı gelirse derhal şifreyi değdavranıştirin ve elden peşi sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneyim ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Formül: Instagram hesabınız çhileındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram tutum şifreniz değdavranıştiğinde yahut kullanıcı adınız değdavranıştiğinde elektronik posta hesabınıza tadil bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen değdavranıştirirler. Instagram tarafından geldiğine sakıncasız evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değdavranıştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değdavranıştiren sen değilsen, hesabını güvene hile” evet da ara sıra “değdavranışikliği sonuç hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız yalnız çoğunlukla saldırganlar elektronik posta adresini değdavranıştirdiği karınin sizde bu görüntülük çıkmaz ve sütun olarak “emniyet kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://antikaonarim.name.tr/ https://hatirlanmayan.name.tr/ https://agrisondakika.name.tr/ https://akademikkariyer.name.tr/ https://antalyafirmarehberi.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al